facebooktwitterflickerdiggrss

Buradasınız : Ana sayfa » Kompozisyon örnekleri

Dürüstlük ile ilgili kompozisyonSponsorlu BağlantılarDürüstlük hakkında kompozisyon

dürüstlük

Dünyada her insanda olması gereken önemli davranışlardan biri de dürüstlüktür. Dürüstlük bir insanın küçük yaşta kavrayabileceği bir eylem olduğundan dolayı bir insana öğrenme yaşına geldiğinde dürüstlüğün önemi anlatılmalıdır.

Dürüst olmak demek bir konu hakkındaki gerçekleri karşımızdaki kişi ya da kişilere doğru ve eksiksiz olarak söylemek demektir. Dürüst olmak günümüzün en erdemli davranışlardan biridir. Hiç kise dürüstlüğün gereği ve önemini inkar edemez. Ancak bu eylemi en güzel haliyle yerine getiren insanların sayısı oldukça azdır. Dürüst olmak sadece olanı söylemek değil, en doğru ve eksiksiz biçimde iletmeye çalışmak anlamındadır. Dürüst olan insan dürüst olamının huzur ve rahatlığı içindedir. Dürüstlükten uzak bir insan her zaman yaptığı hatanın verdiği düşünce halinden kendini alamaz ve içi rahat etmez.

Dürüstlük, kimi zaman insanlığa büyük faydalar sağlayabilir. Adaleti dürüstlük ile sağlarız. Bu kadar önemli bir davranışın önemini kavramalı ve topluma faydalarını unutmamalıyız.

Sponsorlu BağlantılarÖnceki yazımız Hoşgörü İle İlgili Özgün Kompozisyon Yazısı konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
dürüstlük ile ilgili kompozisyon, yhs-fullyhosted_003, dürüstlük en iyi yoldur ile ilgili kompozisyon, dürüst ile ilgili kompozisyon, dürüstlük ile ilgili kompozisyonlar, dürüstlük ile kompozisyon, dürüstlük konulu kompozisyon, dürüstlük ile ilgili kısa yazılar, dürüstlük konulu kompozisyon nedir, dürüstlük ile ilgili yazı kısa
Benzer konular

gelincik
gelincik Hakkında :

Henüz yorum yok

Yorum Bölümü

Bizi takip edin

Arama yapın


Sponsorlu Bağlantılar